Geplaatst op: 5 mei 2025

🌸 Moederdag komt eraan – en de markt helpt je een handje

🎉 Bevrijdingsdag gaf het startschot – nu op naar Moederdag!

Wat een heerlijke start van de week! Bevrijdingsdag bracht niet alleen zon en gezelligheid naar onze mooie markt, maar ook veel blije gezichten, lekkere geuren en goed gevulde tassen. Het was fijn om zoveel mensen te zien genieten van de sfeer, de verse producten en natuurlijk de mooie aanbiedingen.

De vrijheidsviering voelde extra bijzonder dit jaar: samen buiten, samen winkelen, samen genieten. Onze markt leeft – en dat voel je!

Maar… we blijven niet stilzitten. Want er komt alweer iets moois aan waar we met z’n allen naar uitkijken: Moederdag!


🌸 Moederdag komt eraan – en de markt helpt je een handje

Zondag 12 mei is het zover: hét moment om alle moeders, bonusmoeders en oma’s eens goed in het zonnetje te zetten. En geloof ons, je hoeft echt niet te wachten tot zaterdag om iets te regelen. Op de markt vind je deze week al volop:

  • Prachtige bloemen en kleurrijke planten

  • Heerlijke kazen, noten en lekkernijen voor een Moederdagontbijt

  • Unieke cadeautjes zoals handgemaakte zeep, sieraden of woondecoratie

  • Verse ingrediënten voor wie zelf wil koken of bakken


🛍️ Tip: Koop lokaal, geef persoonlijk

Een cadeau van de markt is nooit standaard. Je koopt iets met aandacht, van een vakman of vakvrouw die zijn of haar product kent. Dat maakt het extra speciaal – en daar draait Moederdag tenslotte om: laten zien dat je aan iemand denkt.

Deel op Facebook Verstuur per mail